Apie mus

UAB „NNPI“ (N-Nauja & N-Naudota & P-Prekybinė & I-Įranga)

Lanksti, atsakinga kompanija, skirianti ypatingą dėmesį savo klientams ir siekianti tapti patikimu verslo partneriu. Pradėjusi savo veiklą prieš dešimt metų, nuo metalinių vamzdinių konstrukcijų firma sparčiai juda į priekį, plėsdama prekybinės įrangos importo, projektavimo ir gamybos sferą bei įsisavindama naujas technologijas. UAB „NNPI“ siūlo visą kompleksą paslaugų parduotuvėms įrengti, pradedant individualia parduotuvės interjero koncepcija, jos projektavimu ir baigiant pagamintos prekybinės įrangos montavimu ir po garantiniu aptarnavimu. Taip pat klientų užsakymu yra gaminami vienetinė prekybinė įranga pagrinde su vamzdinėmis sistemomis.

Galime pasiūlyti platų mūsų partnerių gaminamos prekybinės įrangos asortimentą arba suprojektuoti ir pagaminti prekybinę įrangą pagal individualų užsakymą.

Norint sėkmingai prekiauti, labai svarbu yra teisingai pateikti prekę vartotojui, taip, kad prekė gerai matytųsi, tačiau užimtų minimaliai prekybinio ploto. Mūsų siūlomos Euro sienelės leidžia optimaliai išnaudoti prekybinį plotą.

Mūsų prekybinė įranga – daugiafunkcinė, tad gali patenkinti bet kokius individualius poreikius. Ji lengvai montuojama ir permontuojama, tinka eksponuoti bet kokiai prekei ir suteikia patalpai nepakartojamą atmosferą.

Gausiame mūsų siūlomos prekybos įrangos asortimente kiekvienas išsirinks reikalingą ir optimaliai poreikius atitinkančią prekybinę lentyną ar drabužių kabyklą. Galime pasiūlyti rinktis iš įvairių dydžių, formų bei įvairių gamintojų gaminamos produkcijos. Nuo itin kokybiškų Italijos gamintojų iki ekonominių, už itin patrauklią kainą kaimyninėje Lenkijoje gaminamų drabužių kabyklų bei lentynų, vamzdinių konstrukcijų. Taip pat perkame ir prekiaujame naudota prekybine įranga, nuomojame drabužių kabyklas renginiams, šventėms ir pobūviams, daugiau informacijos rasite mūsų tinklapyje: www.prekybineiranga.lt

Mūsų kokybė, ženkliai aukštesnė nei kaina!

 

Lanksti nuolaidų sistema
Perkant prekių iš Vilniaus sandėlio:
1. 500 eurų – 5% nuolaida
2. 1000 eurų – 10% nuolaida
3. 1500 eurų – 15% nuolaida
Visos kainos nurodytos su PVM !!!

Prieš atvykstant į sandėlį atsiimti prekių būtinai susisiekite žemiau nurodytais kontaktais!

 

Atstovybė Klaipėdoje:
Kairių 9, tel.: 8 657 19191

Atstovybė Vilniuje:
Meduvio 1-oji g. 44G, Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., Trakų r. sav., tel.: 8 684 22221

Naudotos įrangos adresas:
Ežero g. 39, Lazdijai, tel.: 8 684 22221