Pristatymas

Pasirinkite norimą prekių pristatymo būdą

Internetinėje parduotuvėje Prekybos-iranga.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys viename iš Lietuvos pašto skyrių bei viename iš  Prekybos-iranga.lt prekių atsiėmimo punktų, prieš tai pasiskambinę.

Gauk prekes tiesiai į namus:

Kaina:

Iki 5 kg – 5 eurai

Nuo 5 – 30 kg – 10 eurų

Nuo 30 – 50 kg – 15 eurų

Nuo 50-100 kg – 30 eurų

Nuo 100-200 kg – 50 eurų

Prekės iki 25 kg. be papildomo pristatymo mokesčio pristatomos iki pat gavėjo durų be kitų papildomų mokesčių. Prekių, kurių svoris yra didesnis nei 25 kg, pristatomos tik iki gavėjo namo. Didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz., euro sienutė, vamzdžiai ir t.t..) užnešimo iki durų paslauga kainuoja 10 eurų. Apie šią papildomą paslaugą būsite informuoti ir galėsite ją užsisakyti pateikdami užsakymą.

Neužsisakius prekės(-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią(-ias) prekę(-es) iki Jūsų nurodyto namo.

Nemokėk už prekių pristatymą:

(Meduvio 1-oji g. 44G, Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., Trakų r. sav.)

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės Prekybos-iranga.lt prekių atsiėmimo punkto. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.
PRIEŠ ATVYKSTANT MALONIAI PRAŠOME SUDERINTI LAIKĄ

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, arba Lietuvos Pašto darbuotojui, kuris išdavė siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

  1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
  2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.